סדנאות והרצאות

תהליך שיפור המיקוד העסקי דורש מודעות ומעורבות של המנהלים בארגון. ארגונים אשר מעוניינים בהעלאת המודעות של מנהלים ועובדים לנושא המיקוד העסקי, או שמעוניינים ללמוד עוד על דרכים לשיפור המיקוד העסקי לקראת תהליך של שינוי, ימצאו עניין ותועלת בהרצאות או בסדנאות בנושא. קהל היעד של ההרצאות והסדנאות הוא מנהלים בכל רמות הארגון – ממנכ"לים וסמנכ"לים ועד ראשי צוותים ואינדיבידואלים בתפקידי הובלה. התכנים המועברים מותאמים כמובן לאופי הקהל.

הרצאות  – במהלך מסגרת זמן קצרה יחסית נסקרות הסיבות המרכזיות לאובדן מיקוד עסקי בארגונים, ונבחנות דרכים מרכזיות לשיפור המיקוד העסקי ברמות שונות של הארגון. ההרצאה מעלה את מודעות המשתתפים בה לנושא המיקוד העסקי, ונותנת להם כלים לבחון את המצב בארגונם, להבין מה השינויים הנדרשים ולהתחיל בתהליך של שיפור המיקוד העסקי.

סדנאות – סדנאות של בין חצי-יום ליום מאפשרות להתייחס ספציפית לארגונים המנוהלים על-ידי משתתפי הסדנא, ולתת למנהלים כלים ורעיונות ליישום מיידי.  מסגרת הזמן מאפשרת למשתתפים להעלות סוגיות ספציפיות מהארגונים שהם מנהלים, לדון עם המנהלים ועם מנחה הסדנא באופן קונקרטי בבעיות הפוגעות במיקוד העסקי, ולהעלות רעיונות ישימים לפתרונות.

פרטים נוספים על הסדנאות וההרצאות תוכלו למצוא באתר הבית שלי.

 

Powered by WordPress